14 Kasım 2019 Arıcak İlçemizden Gelen Öğrencilerin Cemiyetimizi Ziyaretleri

İlim Yayma Cemiyeti Elazığ şubesi olarak “Yeşeren Değerler Projesi kapsamında Arıcak ilçesinde öğrenim gören 30 öğrenciyi Gençlik ve Eğitim Merkezimizde ağırladık.
Gençlerimiz Eğitim Merkezimizde güne kahvaltıyla başlayarak sinema,kütüphane,bilardo,masa tenisi ve çeşitli oyun alanlarıyla devam ettiler.Gençlerimize “Ailemizle 52 ders” kitabı hediye edildi.Harput Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü Turgut TUNÇ’un sunumundan sonra gençlerimiz yemek için Yöntem Okullarına geçtiler.Yönetim kurul başkanı Nedim DURGUNGÜL tarafından bizzat karşılanarak çeşitli hediyeler taktim edildi.
Eğitimci Yazar Hacı ORMANOĞLU tarafından sunum yapıldıktan sonra gençlerimiz Harput’ta eğlendikten sonra Arıcağa uğurladık.
Bu etkilikte desteklerini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Feyzi GÜRTÜRK’e,Arıcak İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi KILINÇ’a,Eğitime Destek Platformu dönem başkanı Cuma Ali AYYILDIZ’a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.Ülkemizin kalkınmasına; milli, ahlaki, dini, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan, geliştiren, vatanını ve milletini seven bir toplumun yetişmesine katkı sağlayacak eğitim ve kültür faaliyetlerinde bulunmaktayız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir